Aynadaki Yansımanızın Tadını Çıkarın!

EMPCLINICS: İstanbul/ Ataşehir’den Dünyaya Sağlık ve Estetikte Mükemmellik

EMPCLINICS, hasta ve çalışan memnuniyetini öncelik olarak benimseyen, sektörel yenilikleri takip ederek bünyesine entegre eden ve etik değerlere saygı duyarak yoluna devam etmeyi kendine ilke edinen bir sağlık ve estetik kurumudur. 

2007 yılında hizmet vermeye başlayan EMPHAIR markası, saç ekimi özelinde sektöre hizmet sunmaktaydı. Gerek hizmet kalitesi, gerek memnuniyeti merkeze alan yapısı ile kısa sürede Türkiye’nin önde gelen estetik ve sağlık kurumları arasına yükseldi. EMPHAIR ile başlayan serüven, yıllar içerisinde EMPESTHETIC, EMPMEN ve EMPDENT markalarının da eklenmesi ile çok daha kapsamlı bir hizmet ağına dönüştü.

EMPCLINICS ana markası altına yerleştirilen saç, diş, erkek sağlığı ve estetik branşlar çatı değerlerden, misyon ve vizyondan beslenmektedir. Hasta güvenliği, sağlığı, memnuniyeti merkezinde, insanların kendini daha iyi hissetmesine yardımcı olma misyonu ile Türkiye’nin en fazla operasyon yapan kurumlarından biri olmuştur.

Faaliyet alanı olarak dünyayı hedefleyen EMPCLINICS, deneyimli hekimleri ve alanında uzman sağlık ekipleri ile uluslararası standartlarda sağlık hizmeti sunmakta ve nitelikli sağlık turizmi faaliyetlerini Ataşehir’den yürütmektedir. Ayrıca, İngiltere’deki temsilciliği ile Avrupa’daki varlığını pekiştiren EMPCLINICS, Amsterdam’da saç ekimi hizmeti ve Düsseldorf’ta saç ekimi ile ağız ve diş sağlığı hizmetlerini tüm dünyadan misafirlerine sunmaktadır.

Vizyon

Vizyonumuz; insan odaklı, uluslararası kalite standartlarını benimseyen, eğitim ve teknolojide rakiplerine ilham kaynağı olan, güvenilir, çevre ve topluma duyarlı, sektörün gelişimine öncülük eden, etik değerlere bağlı, küresel alanda lider bir kuruluş olmaktır.

Misyon

Misyonumuz; dokunabildiğimiz tüm insanların kendilerini iyi hissetmelerini sağlamaktır.

Değerlerimiz

İnsan Odaklılık
İnsan Odaklılık
Sürdürülebilirlik
Sürdürülebilirlik
Eğitim ve Gelişim
Eğitim ve Gelişim
Toplumsal Yarar
Toplumsal Yarar
Etik Sorumluluk
Etik Sorumluluk
Her Alanda Doğru Temsil
Her Alanda Doğru Temsil
Çalışanlara Güvenli Bir Gelecek
Çalışanlara Güvenli Bir Gelecek
Müşteri Memnuniyeti
Müşteri Memnuniyeti
Ulaşılabilirlik
Ulaşılabilirlik
Şeffaf ve Doğru İletişim
Şeffaf ve Doğru İletişim
Personel ve Hasta Güvenliği
Personel ve Hasta Güvenliği
Evrensel Yasalarla Uyumluluk
Evrensel Yasalarla Uyumluluk

Tedavilerimiz

EMP<span class='blue-text'>HAIR</span>

EMPHAIR

2007 yılından itibaren gerek deneyimli ekibi gerek uluslararası kalite standartlarına sahip kuruluşlarla yapmış olduğu işbirliği sonucunda sektöre yön veren bir kuruluş olmuştur. Sapphire FUE, DHI Saç Ekimi, Sedasyonlu Saç Ekimi, Sakal ve Kaş Ekimi, Kadınlarda Saç Ekimi gibi prosedürlerle ve saçların korunmasında önemli rol oynayan Kök Hücre Tedavisi, PRP, Mezoterapi, Saç Lazeri tedavileriyle kaliteden ödün vermeden hizmetlerini sürdürmektedir.

Daha Fazla Bilgi
EMP<span class='blue-text'>DENT</span>

EMPDENT

EMPCLINICS çatısı altında İstanbul'da kurulan ve 2023 yılında faaliyetlerine tam kapsamlı başlayan EMPDENT, ağız ve diş sağlığı alanında en üst düzey hizmeti sunmaktadır. Gelişmiş teknolojilerle donatılmış modern klinik ortamda, uzman kadro öncülüğünde tüm hastalara özel çözümler sunmaktadır.

Daha Fazla Bilgi
EMP<span class='blue-text'>ESTHETIC</span>

EMPESTHETIC

EMPESTHETIC, 2023 yılında EMPCLINICS çatısı altında İstanbul’un kalbinde hayat bulmuş olan; estetik alanında yenilikçi yaklaşımlar ile hizmet veren bir merkezdir. Sağlığı merkeze alarak güzelliği öne çıkarmayı yöntem edinen EMPESTHETIC, uzman kadrosunun gücü ve yeni nesil teknolojilerin desteği ile başarılı sonuçlara imza atmaktadır.

Daha Fazla Bilgi
EMP<span class='blue-text'>MEN</span>

EMPMEN

EMPCLINICS markasına 2023 yılında dahil olan EMPMEN, erkek sağlığına özel hizmetler sunmaktadır. İstanbul’da yer alan modern sağlık merkezi, yeni nesil teknolojilerin ve profesyonel sağlık ekibinin gücü ile erkek sağlığını iyileştirmeye ve bu bağlamda yaşam kalitesini artırmaya odaklanmaktadır.

Daha Fazla Bilgi

Bize Ulaşın

Formunuz başarıyla iletildi. İlginiz için teşekkür ederiz. En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.
timezone icon
trust icon
Kulağa imkânsız gibi mi geliyor? Bize güvenin!

Ekip olarak, başarıya ulaşmak için her adımı atmaya hazırız.

trust icon
Esnek çalışma koşulları

Esnek çalışma koşullarının, iş verimliliğini artırmak ve çalışanların iş-meslek dengesini iyileştirmek için önemli bir araç olduğuna inanıyoruz. Bu bağlamda mesleğini ve çalışma ortamını seven sağlık profesyonelleri ile sağlık ve estetik faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

service icon
Whatsapp Logo
Instagram Logo
Facebook Logo
Youtube Logo