İnsan Kaynakları politikamız "Doğru İşe Doğru İnsan" prensibiyle, çalışanların kaliteli sonuçlar elde edip etkin ve mutlu çalışabilmeleri için en uygun iş ortamını sağlamaktır. Sağlık hizmetleri, yenilikçi yaklaşımın güncel teknolojiler ile bir araya getirilmiş olmasının avantajı ile sunulur. EMPCLINICS, en değerli varlığın insan olduğu noktasından hareket eder ve çalışan memnuniyetini kurumun en önemli değerlerinden biri olarak konumlandırır.

Hedef; kendisini, takımını ve şirketini geliştirecek, teknolojideki gelişmeleri takip eden, eğitimli ve profesyonel insan kaynağını istihdam etmektir.

İnsan kaynakları ilkesi olarak, modern ve yenilikçi istihdam politikalarıyla, takım çalışmasına uyumlu, gelişime ve yeniliğe açık, motivasyonu yüksek, başarı odaklı ve kurum aidiyeti olan çalışanlarla profesyonel insan kaynağını oluşturmaktadır.

İş başvurularınız için kariyer.net veya Linkedin portalı üzerinden başvuru yapabileceğiniz gibi, [email protected] e-posta adresine özgeçmiş göndererek ulaşabilirsiniz.

Açık pozisyonlara başvuru yapan adaylar içerisinden, özgeçmişleri pozisyon kriterlerine uygun bulunan adaylar, insan kaynakları tarafından görüşmeye davet edilmektedir. Görüşme sonrasında, kurum bünyesi kriterlerine uygun olarak değerlendirilen adaylar, ilgili departman yöneticileri ile ikinci görüşmeye davet edilmektedir.

Bölüm yöneticileri tarafından mesleki bilgi ve deneyim açısından olumlu bulunan adaya insan kaynakları tarafından iş teklifi yapılması ile iş alım süreci tamamlanmaktadır.

Bize Ulaşın

Formunuz başarıyla iletildi. İlginiz için teşekkür ederiz. En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.

Kişisel Verilerin Korunması ve İzlenmesi amaçlı KVKK Çalışan Adayı Aydınlatma Rıza Metni için tıklayınız.

Whatsapp Logo
Instagram Logo
Facebook Logo
Youtube Logo